NEEDİON

Alan memnun, satan memnun

Büyüyen rekabet dünyasında var olmak, dijital dünyanın avantajlarından yararlanabilmeniz için Needion hayatınızda!

Needion, 8 kategorisi ile pazardaki en kapsamlı e-ticaret ve ilan platformudur.

Alıcı ve Satıcı arasında sohbet imkanı ile kolayca alışveriş gerçekleşir.

Tüm alışverişler alıcı için ekstra maliyetsiz, satıcı için piyasadaki en avantajlı komisyon oranları ile gerçekleşir. (Kategoriye bağlı olarak %3-%5 arasındadır). Bunun dışında herhangi bir sabit üyelik ücreti yoktur.

Needion Güvenli Ödeme sistemi ile ödemeleriniz korumamız altındadır.

Alıcının onayıyla satıcıya ödemesini göndeririz.

Konum bazlı çalışarak çevrenizdeki veya tüm Türkiye’deki potansiyel alıcılara mobilden en hızlı ulaşmanın yolunu sağlar.

Needion Kategoriler
Tüketim

Sadece işletmenize gelen alıcılara değil, tüm alıcılara online olarak ulaşmanızı sağlar. Ürünlerinizi Needion’da kolayca sergileyebilirsiniz. Bu kategoride bakkal / market, yemek siparişi / restaurant, manav, kuruyemişçi gibi hergün ihtiyaç duyulabilecek ürünler yeralmaktadır.

Eşya

Ülke genelinde ya da belirlediğiniz konum içerisinde alıcılara sıfır ve ikinci el eşya satışı gerçekleştirebilirsiniz. Sadece satış değil, mağazanızdaki eşyaları kiralayabilirsiniz de. Beyaz eşya satışından müzik aleti kiralamaya kadar çok farklı ürünleri bu kategoride sunabilirsiniz.

Emlak

Konut, ofis, arsa gibi gayrimenkul ilanlarınızı satılık ve kiralık olarak binlerce potansiyel müşteriye ulaştırabilirsiniz. Kiralık ilanlarda Needion üzerinden kredi kartı ile kolayca tahsilat sağlayabilirsiniz.

Ulaşım

Transfer hizmetiyle özel araçlarınızla da hizmet verebilir, transferden yararlanan alıcılara güvenli ulaşım sağlayarak mağaza ve ilanlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Taksi şoförleri çevresindeki en yakın müşterilere konum bazlı ulaşarak onlara kredi kartı ile ödeme imkanı sunabilirler.

Hizmet

Belirlediğiniz konum mesafesinde mesleğinde profesyonel olan kişilerle beraber Needion’da yer alabilirsiniz. İş aramanıza gerek olmadan, gelen taleplere göre hizmet sağlayabilir, alıcıdan gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz. Usta/teknik servis, çilingir, nakliyat, özel ders, spor merkezi, hukuk hizmetleri gibi alt kategorilere bu ana kategoriden ulaşılabilir.

Vasıta

Satmak ya da kiralamak istediğiniz aracınızın özelliklerini anlatabilir, ön plana çıkarabilirsiniz. Böylece alıcılar markadan yıl bazına kadar aracın özelliklerini görüntüleyebilir ve sizinle iletişime geçebilirler.

Aktivite

Festivalden sanata alıcılara çeşitli alanlarda aktiviteler sunabilirsiniz. Örneğin festivaller, konserler, atölye çalışmaları, halı saha maçları gibi.

Konaklama

Alıcılarınıza konaklamada çok farklı alternatifler sunabilir, hotel, pansiyon, yat/tekne gibi yerlerde rezervasyon imkanı sağlayabilirsiniz

WEB SİTESİ
needion.com
PAYLAŞ