BND GROUP

"Hayatı Kolaylaştırır"

HAKKIMIZDA

BND Group 2017 yılında Ege'de kurulmuş; Needion, Labada Gurme ve 4 Mevsim markalarına sahip bir şirkettir.

 • Needion
  Türkiye'nin en kapsamlı ve en yenilikçi pazaryeri platformu.

 • Labada Gurme
  Mevsiminde ürünler kullanılarak yerel lezzetlerin yeniden yorumlandığı, Türk ve İtalyan mutfağının vazgeçilmez lezzetlerine yer verilmiş, birbirinden taze, doğal, özenli tatları menüsünde barındıran, dekorasyonuyla keyifli saatler geçireceğiniz misafir dostu restoran.

 • 4Mevsim
  Dört Mevsim Catering, bünyesinde barındırdığı günde 1500 kişi kapasiteli sıcak mutfağı, pastanesi ve kasabı ile tabldot yemek sektöründe hizmet vermektedir. Bereket Enerji Grubunun Denizli de bulunan tüm iştiraklerine gururla hizmet veren markamız, mevsiminde taptaze ürünler kullanarak, kalite ve hijyen yönetim sistemlerinde hiçbir koşulda ödün vermeden, 7/24 üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Şirketler grubunun kurucuları Gonca ve Baran Saldanlı'dır.

Needion
Labada Gurme

YÖNETİM KURULU

 • Baran Saldanlı  //   Yönetim Kurulu Başkanı

  1989 doğumludur. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Sistemler Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. 2014 yılından beri Aydem Holding’te ana hissedar temsilcisidir. 2017 yılında Needion platformunun fikrini ortaya atmış ve yatırımcısı olmuştur. Enerji, teknoloji, havacılık, inşaat gibi çeşitli alanlarda yatırımları vardır ve özel helikopter pilotluğu lisansına sahiptir.

 • Gonca Saldanlı   //   Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

  1989 doğumludur. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde tamamlamıştır. 2013-2015 yılları arasında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki Sancak Inflight şirketinin Vip uçaklarına gıda hizmeti veren servisinde görev almıştır. 2016 yılında Labada Gurme ile 4 Mevsim Catering markalarının kuruculuğunu gerçekleştirmiş ve yönetimlerini icra etmektedir.

Misyon

BND Group olarak Labada Gurme, Needion ve 4 Mevsim markalarımızla fine dining, e-ticaret ve catering alanlarında Ege Bölgesi’ne ve tüm Türkiye’ye yeni bir soluk getirerek yediden yetmişe herkese hakettikleri kaliteli hizmet ve ürünleri sunmaktayız. BND Group, ‘Hayatı kolaylaştırır.’

Vizyon

Hizmet sunduğumuz tüm alanlarda akla gelen ilk markalardan olup bu hizmetleri en yüksek kalitede sunarak hizmet alanımızı global alana taşımak, insana verdiğimiz değeri gerçek anlamıyla müşterilerimize ve çalışanlarımıza hissettirmek ana vizyonumuzdur.

Hayatı kolaylaştırmak ve lezzet katmak için var gücümüzle çalışıyoruz.